Εκδήλωση - Συζήτηση για την αποτοξίνωση και την αποκατάσταση του εαυτού μας, ψυχικά και σωματικά, μετά από μία κουραστική σεζόν, διοργανώνεται την 1η Νοεμβρίου στη Δημοτική Βιβλιοθήκη Πάρου "Γιάννης Γκίκας".
![](https://www.paros24.gr/content/images/2023/10/Untitled-1-1.jpg)
Σας περιμένουμε!
Εκδήλωση - Συζήτηση για την αποτοξίνωση και την αποκατάσταση του εαυτού μας, ψυχικά και σωματικά, μετά από μία κουραστική σεζόν, διοργανώνεται την 1η Νοεμβρίου στη Δημοτική Βιβλιοθήκη Πάρου "Γιάννης Γκίκας".
Σας περιμένουμε!