Ο δήμαρχος Πάρου Κωνσταντίνος Μπιζάς με επιστολή τους προς τον υπουργό Προστασίας του Πολίτη Μιχάλη Χρυσοχοΐδη, ζητάει την άμεση ενίσχυση του αστυνομικού τμήματος Πάρου, ενόψει της τουριστικής περιόδου.
Δείτε την επιστολή:
![](https://www.paros24.gr/content/images/2024/05/------------1.jpg)
![](https://www.paros24.gr/content/images/2024/05/-----------1-2.jpg)
Ο δήμαρχος Πάρου Κωνσταντίνος Μπιζάς με επιστολή τους προς τον υπουργό Προστασίας του Πολίτη Μιχάλη Χρυσοχοΐδη, ζητάει την άμεση ενίσχυση του αστυνομικού τμήματος Πάρου, ενόψει της τουριστικής περιόδου.
Δείτε την επιστολή: